ECE-A1HKA3R3
Panasonic
667-ECE-A1HKA3R3
ECE-A1HKA3R3
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3.3UF 50V MINI ALUM ELECT (KA)
ECAD Model:
In Stock: 10.075
Stock:
10.075 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
27 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Panasonic
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
3.3 uF
50 VDC
4 mm
7 mm
1.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
1000 Hour
20 %
18 mA