ON1145E-R58
588-ON1145E-R58
ON1145E-R58
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole NEW PACKAGING: ON1145E-R65
Lifecycle:
End of Life:
Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 17.422
Stock:
17.422 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 17422 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ohmite
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
ON
Axial
110 kOhms
2 W
5 %
- 700 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
500 V
5.5 mm
16 mm