OM2045E-R58
Ohmite
588-OM2045E-R58
OM2045E-R58
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole 200K Ohm 1W 5% 500 Volt
ECAD Model:
In Stock: 11.913
Stock:
11.913 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ohmite
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
OM
Standard
Axial
200 kOhms
1 W
5 %
- 700 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
500 V
5 mm
12 mm