SDF-V25-113L011
NorComp
636-SDF-V25-113L011
SDF-V25-113L011
Mfr.:
Description:
D-Sub Standard Connectors 25 pin vert solder M flash 4-40 int thrd
ECAD Model:
In Stock: 480
Stock:
480 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 480 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
NorComp
Product Category: D-Sub Standard Connectors
RoHS:
REACH - SVHC:
25 Position
Pin (Male)
Solder Pin
Flange
Straight
2 Row
Male
Gold
Plug
3 (B)
Steel
Nickel
IP67
Unfiltered
SDF
Tray
Brand: NorComp
Contact Material: Brass
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 5 A