SDF-R15-113L012
NorComp
636-SDF-R15-113L012
SDF-R15-113L012
Mfr.:
Description:
D-Sub Standard Connectors 15 pin R/A solder M 30u 4-40 int thrd
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 54   Multiples: 54
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
1.026 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
NorComp
Product Category: D-Sub Standard Connectors
RoHS:
15 Position
Solder Pin
Panel
Right Angle
2 Row
Male
Gold
Steel
Nickel
IP67
Unfiltered
SDF
Tray
Brand: NorComp
Contact Material: Brass
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 5 A