HDF-R15-113L012
NorComp
636-HDF-R15-113L012
HDF-R15-113L012
Mfr.:
Description:
D-Sub High Density Connectors 15 pin R/A solder M 30u 4-40 int thrd
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 63   Multiples: 63
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
NorComp
Product Category: D-Sub High Density Connectors
RoHS:
REACH - SVHC:
15 Position
3 Row
Male
Solder Tail
Right Angle
Gold
3 A