178-015-613R491
NorComp
636-178-015-613R491
178-015-613R491
Mfr.:
Description:
D-Sub Dualport Connectors RA 15POS ML/ML 5A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 245   Multiples: 35
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
2.520 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
NorComp
Product Category: D-Sub Dualport Connectors
RoHS:
Male / Male
2 Row / 2 Row
15 Position
Through Hole
Gold
5 A