ST-4EG204
Nidec Components
229-ST-4EG204
ST-4EG204
Mfr.:
Description:
Trimmer Resistors - SMD 200 KW 4mm SMD single turn J-lead, side adj.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Nidec
Product Category: Trimmer Resistors - SMD
RoHS:
ST-4
SMD/SMT
Single Turn
1 Turn
Cermet
Minus Slot
200 kOhms
250 mW (1/4 W)
200 VDC
20 %