ST-32ETA205
Nidec Components
229-ST-32ETA205
ST-32ETA205
Mfr.:
Description:
Trimmer Resistors - SMD 2 MW 3mm SMD single turn J-lead, top adj.
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Bulk
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Cermet
Top Crossed
2 MOhms
125 mW (1/8 W)
200 VDC
20 %
100 PPM / C
Vertical Adjustment
- 55 C
+ 125 C
Reel
Cut Tape
Country of Origin: CN
Height: 2 mm
Length: 3.4 mm
Mounting Style: PCB Mount
Product Type: Trimmer Resistors
Factory Pack Quantity: 500
Subcategory: Potentiometers, Trimmers & Rheostats
Taper: Linear
Type: J-Hook Terminal Trimmer
Width: 3.4 mm