FT-63ES504
Nidec Components
229-FT-63ES504
FT-63ES504
Mfr.:
Description:
Trimmer Resistors - Through Hole 500 KW 6mm sq. single turn side adj.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Nidec
Product Category: Trimmer Resistors - Through Hole
RoHS:
FT-63
PC Pin
Single Turn
1 Turn
500 kOhms
Side Crossed Slot
500 mW (1/2 W)
200 VDC
10 %