UPM1A681MPD6AA
Nichicon
647-UPM1A681MPD6AA
UPM1A681MPD6AA
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 680uF 10volts 105c AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
19 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Nichicon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
680 uF
10 VDC
10 mm
15 mm
5 mm
Low Impedance Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
825 mA