UBT2W100MHD8TO
Nichicon
647-UBT2W100MHD8TO
UBT2W100MHD8TO
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
26 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Nichicon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
10 uF
450 VDC
12.5 mm
20 mm
5 mm
High Temp Electrolytic Capacitors
20 %
86 mA