PESD2CANFD36LQB-QZ
Nexperia
771-PESD2CANFD3LQBQZ
PESD2CANFD36LQB-QZ
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes The factory is currently not accepting orders for this product.
ECAD Model:
In Stock: 4.926
Stock:
4.926 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
53 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1   Maximum: 4924
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Nexperia
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
36 V
SMD/SMT
52 V
37 V
DFN-1110D-3
2.9 A
10 pF
20 kV
20 kV