PESD1CANFD36L-QYL
Nexperia
771-PESD1CANFD36LQYL
PESD1CANFD36L-QYL
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes The factory is currently not accepting orders for this product.
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 217
Stock:
217
Can Dispatch Immediately
On Order:
10.000
Expected 4/2/2027
Factory Lead Time:
26
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Nexperia
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
36 V
SMD/SMT
37 V
DFN-1006-2 (SOD-882-2)
2.9 A
10 pF
20 kV