XRCPB31M250F2P00R0
Murata Electronics
81-XRCPB31M250F2P0R0
XRCPB31M250F2P00R0
Mfr.:
Description:
Crystals
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Crystals
31.25 MHz
6 pF
20 PPM
20 PPM
2 mm x 1.6 mm
- 30 C
+ 85 C
SMD/SMT
100 Ohms
300 uW
2 mm
1.6 mm
0.45 mm