MYLPW3R34EAFN
Murata Electronics
81-MYLPW3R34EAFN
MYLPW3R34EAFN
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
62 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 168   Multiples: 168
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: DC/DC Converters - SMD
RoHS:
Non-Isolated
1 Output
48 V
18 V
62 V
3.3 V
4.5 A
37.3 mm (1.469 in)
30.05 mm (1.183 in)
4.2 mm (0.165 in)