GRM0335C1H7R9DA01D
Murata Electronics
81-GRM0335C1H7R9DA1D
GRM0335C1H7R9DA01D
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7.9 pF 50 VDC 0.5 pF 0201 C0G (NP0)
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
7.9 pF
50 VDC
C0G (NP0)
0.5 pF
0201
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.3 mm (0.012 in)