GQM1875G2E3R2CB12D
Murata Electronics
81-GQM1875G2E3R2CB12
GQM1875G2E3R2CB12D
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.2 pF 250 VDC 0.25 pF 0603 X8G
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
3.2 pF
250 VDC
X8G
0.25 pF
0603
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.7 mm (0.028 in)