CSTCR6M80G53-R0
Murata Electronics
81-CSTCR6M80G53-R0
CSTCR6M80G53-R0
Mfr.:
Description:
Resonators
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Resonators
RoHS:
6.8 MHz
SMD/SMT
0.5 %
+ 80 C
- 20 C
CSTCR_G
Reel
Brand: Murata Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Length: 4.5 mm
Load Capacitance: 15 pF
Product Type: Resonators
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: Resonators
Tradename: CERALOCK
Type: Small-Cap Chip Type Ceramic Resonator
Width: 2 mm