ZX75LP-40-S+
Mini-Circuits
139-ZX75LP-40-S+
ZX75LP-40-S+
Mfr.:
Description:
Signal Conditioning Lumped LC Low Pass Filter, DC - 40 MHz, 50 Ohm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
30 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Mini-Circuits
Product Category: Signal Conditioning
RoHS:
Signal Conditioning
Low Pass Filters
0 Hz to 40 MHz, 71 MHz to 3 GHz
50 Ohms