ZLSS-K18G+
Mini-Circuits
139-ZLSS-K18G+
ZLSS-K18G+
Mfr.:
Description:
Signal Conditioning Suspended Substrate Low Pass Filter, DC - 18000 MHz, 50ohm
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
10
Expected 7/27/2026
20
Expected 8/17/2026
Factory Lead Time:
22
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mini-Circuits
Product Category: Signal Conditioning
RoHS:
Signal Conditioning
Low Pass Filters
18 GHz
10 MHz to 40 GHz
40 GHz
50 Ohms
2.92 mm