TCP-2-23-75X+
Mini-Circuits
139-TCP-2-23-75X+
TCP-2-23-75X+
Mfr.:
Description:
Signal Conditioning Ways Core & Wire Power Splitter, 5 - 2150 MHz, 75?
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 488
Stock:
488 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 100)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mini-Circuits
Product Category: Signal Conditioning
RoHS:
Signal Conditioning
Power Splitters / Power Combiners
5 MHz to 2.15 GHz
75 Ohms