NFFL-NF50+
Mini-Circuits
139-NFFL-NF50+
NFFL-NF50+
Mfr.:
Description:
RF Adapters - Between Series ADPTR NF/NF DC-9GHz 4H FLG
ECAD Model:
In Stock: 3
Stock:
3
Can Dispatch Immediately
On Order:
60
Expected 7/13/2026
Factory Lead Time:
22
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Mini-Circuits
Product Category: RF Adapters - Between Series
RoHS:
Jack (Female)
Normal
Jack (Female)
Normal
9 GHz
50 Ohms
NFFL
Stainless Steel
Gold
Bulk
Brand: Mini-Circuits
Contact Material: Berillium Copper
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: KR
Frequency Range: 0 Hz to 9 GHz
Minimum Frequency: 0 Hz