HFCG-2500+
Mini-Circuits
139-HFCG-2500+
HFCG-2500+
Mfr.:
Description:
Signal Conditioning LTCC SMT High Pass Filter, 2.7 - 14.5 GHz
ECAD Model:
In Stock: 412
Stock:
412 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mini-Circuits
Product Category: Signal Conditioning
RoHS:
Signal Conditioning
High Pass Filters
2.7 GHz to 14.5 GHz
50 Ohms