HFCG-1500+
Mini-Circuits
139-HFCG-1500+
HFCG-1500+
Mfr.:
Description:
Signal Conditioning HI PASS FLTR / SURF MT / RoHS
ECAD Model:
In Stock: 2.473
Stock:
2.473 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mini-Circuits
Product Category: Signal Conditioning
RoHS:
Signal Conditioning
High Pass Filters
1.6 GHz to 6 GHz
4400 MHz
50 Ohms