HA-070XIEB0GH1-A
Microtips Technology
668-HA-070XIEB0GH1-A
HA-070XIEB0GH1-A
Mfr.:
Description:
TFT Displays & Accessories 7.0 in IPS 700nits 1024x600HDMI NoTouch
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 20   Multiples: 20
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
500 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microtips Technology
Product Category: TFT Displays & Accessories
RoHS:
TFT LCD Display Modules
Transmissive
7 in
WXGA
1024 x 600
HDMI
Without Touch Panel
LED, White
154.21 mm x 85.92 mm
164.9 mm x 100 mm x 19.5 mm
12 V