13-043WISBIBA1-S
Microtips Technology
668-13043WISBIBA1-S
13-043WISBIBA1-S
Mfr.:
Description:
TFT Displays & Accessories
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 120   Multiples: 120
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
600 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microtips Technology
Product Category: TFT Displays & Accessories
RoHS:
210 mA
TFT LCD Displays
Transmissive
4.3 in
WVGA
800 x 480
Capacitive Touch Panel
LED, White
95.04 mm x 53.856 mm
105.5 mm x 67.2 mm x 4.6 mm
3.3 V