PIC18F46Q43-I/P
Microchip Technology
579-PIC18F46Q43-I/P
PIC18F46Q43-I/P
ECAD Model:
In Stock: 484
Stock:
484 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
PIC18
64 kB
4 kB
PDIP-40
64 MHz
12 bit
36 I/O
1.8 V
5.5 V