PIC18F25Q43-E/SP
Microchip Technology
579-PIC18F25Q43-E/SP
PIC18F25Q43-E/SP
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
In Stock: 99
Stock:
99 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: 8-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:
PIC18
32 kB
2 kB
SPDIP-28
64 MHz
12 bit
25 I/O
1.8 V
5.5 V