MXUPTB24
Microchip Technology
494-MXUPTB24
MXUPTB24
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 24V 150W Bi
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
50 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 100   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
24 V
SMD/SMT
43.2 V
28.4 V
DO-216AA-2
3.47 A