MSMLJ54CA
Microchip Technology
494-MSMLJ54CA
MSMLJ54CA
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 54V 5% 3000W bi
Factory Lead Time:
37 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 200   Multiples: 1
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
54 V
SMD/SMT
87.1 V
60 V
SMC (DO-214AB)
34.4 A
3 kW
Country of Origin: Not Available
Operating Supply Voltage: 54 V
Pd - Power Dissipation: 1.61 W