MSMLJ40A/TR
Microchip Technology
494-MSMLJ40A/TR
MSMLJ40A/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 40V 5% 3000W uni
Factory Lead Time:
35 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 400   Multiples: 400
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 400)
1 Channel
40 V
SMD/SMT
64.5 V
44.4 V
SMC (DO-214AB)
46.4 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Country of Origin: Not Available
Pd - Power Dissipation: 6 W