MSMCJ54CAE3/TR
Microchip Technology
494-MSMCJ54CAE3/TR
MSMCJ54CAE3/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 54V 5% 1500W bi
Long lead time reported on this product.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
54 V
SMD/SMT
87.1 V
60 V
SMC (DO-214AB)
17.2 A
1.5 kW
Country of Origin: Not Available
Pd - Power Dissipation: 1.56 W