MSMCG85CA/TR
Microchip Technology
494-MSMCG85CA/TR
MSMCG85CA/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 85V 5% 1500W bi
Factory Lead Time:
35 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 400   Multiples: 1
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
85 V
SMD/SMT
137 V
94.4 V
SMCG (DO-215AB)
10.4 A
1.5 kW