MSMBJSAC12/TR
Microchip Technology
494-MSMBJSAC12/TR
MSMBJSAC12/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Low Cap TVS 12V 10% 500W uni 30pF
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
37 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 400   Multiples: 400
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 400)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
12 V
SMD/SMT
19 V
13.3 V
SMB (DO-214AA)
25 A
500 W
- 65 C
+ 150 C
Reel
Brand: Microchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Pd - Power Dissipation: 2.5 W