MSC025SMB120Q
Microchip Technology
579-MSC025SMB120Q
MSC025SMB120Q
Mfr.:
Description:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1200 V 25 mOhm, QDPAK
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 63   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: SiC MOSFETs
QDPAK
1.2 kV
25 mOhms