MPLAD36KP36AE3/TR
Microchip Technology
494-MPLAD36KP36AE3TR
MPLAD36KP36AE3/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Surface Mount 36,000 Watt, TVS, PLAD, Vwm=36V, Vbr=40V, Id=10A, IPP=620A, Vc=58.1V Temp coeff=38