MPLAD30KP110CA/TR
Microchip Technology
494-MPLAD30KP110CATR
MPLAD30KP110CA/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Bi-Directional TVS
Factory Lead Time:
30 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 100   Multiples: 100
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 100)
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Bulk
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
110 V
SMD/SMT
177 V
122 V
PLAD-2
168 A
30 kW
- 55 C
+ 150 C
Reel
Country of Origin: Not Available
Pd - Power Dissipation: 2.5 W
Product: TVS Diodes
Factory Pack Quantity: 100
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage: 4 V