MPLAD18KP64A/TR
Microchip Technology
579-MPLAD18KP64A/TR
MPLAD18KP64A/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Surface Mount 18,000 Watt, TVS, PLAD, Vwm=64V, Vbr=71.1V, Id=10A, IPP=175A, Vc=103V Temp coeff=75