MPLAD18KP100AE3/TR
Microchip Technology
494-LAD18KP100AE3TR
MPLAD18KP100AE3/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Surface Mount 18,000 Watt, TVS, PLAD, Vwm=100V, Vbr=111V, Id=10A, IPP=112A, Vc=162V Temp coeff=122