MCP6004T-E/ST
Microchip Technology
579-MCP6004T-E/ST
MCP6004T-E/ST
Mfr.:
Description:
Operational Amplifiers - Op Amps Quad 1.8V 1MHz
ECAD Model:
In Stock: 26.545
Stock:
26.545 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Tube
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Product
Microchip Technology MCP6004-E/ST
Microchip Technology
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: Operational Amplifiers - Op Amps
RoHS:
4 Channel
1 MHz
600 mV/us
4.5 mV
1.1 nA
5.5 V
1.8 V
100 uA
23 mA