MASMCJLCE10A
Microchip Technology
494-MASMCJLCE10A
MASMCJLCE10A
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Low Cap TVS 10V 5% 1500W uni 100pF
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
10 V
SMD/SMT
17 V
11.1 V
SMC (DO-214AB)
88 A
1.5 kW
100 pF
8 kV
15 kV
Country of Origin: Not Available
Operating Supply Voltage: 10 V
Pd - Power Dissipation: 5 W