MASMCG64CA
Microchip Technology
494-MASMCG64CA
MASMCG64CA
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 64V 5% 1500W bi
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
64 V
SMD/SMT
103 V
71.1 V
SMCG (DO-215AB)
14.6 A
1.5 kW
Country of Origin: Not Available
Operating Supply Voltage: 64 V
Pd - Power Dissipation: 1.56 W