M15KP45CA
Microchip Technology
494-M15KP45CA
M15KP45CA
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 45V 5% 15000W bi
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
42 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 100   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
45 V
Axial
73 V
50 V
DO-204AR-2
205 A
15 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Brand: Microchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Operating Supply Voltage: 45 V
Pd - Power Dissipation: 6 W