CD-700-LAF-HAD-50M0000000
Microchip Technology
711-CD-700-LAFHAD50M
CD-700-LAF-HAD-50M0000000
Mfr.:
Description:
VCXO Oscillators 5.0V 100ppm APR -40C +85C50MHz
Lifecycle:
Obsolete
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Alternative Packaging
Packaging:
Cut Tape
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: VCXO Oscillators
Delivery Restrictions:
RoHS:
VCXO
7 mm x 5 mm
50 MHz
80 PPM
3.3 V
3.3 V
CMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
7 mm
2 mm
5 mm