APT80M60J
Microchip Technology
494-APT80M60J
APT80M60J
Mfr.:
Description:
MOSFET Modules MOSFET MOS 8 600 V 80 A SOT-227
ECAD Model:
In Stock: 9
Stock:
9 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: MOSFET Modules
RoHS:
Si
Screw Mount
- 30 V, + 30 V