APT75M50L
Microchip Technology
494-APT75M50L
APT75M50L
Mfr.:
Description:
MOSFETs MOSFET MOS 8 500 V 75 A TO-264
ECAD Model:
In Stock: 36
Stock:
36 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
TO-264-3
N-Channel
1 Channel
500 V
75 A
75 mOhms
- 30 V, 30 V
3 V
290 nC
- 55 C
+ 150 C
1.04 kW