APT39F60J
Microchip Technology
494-APT39F60J
APT39F60J
Mfr.:
Description:
MOSFET Modules FREDFET MOS 8 600 V 39 A SOT-227
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: MOSFET Modules
RoHS:
Si
Screw Mount
- 30 V, + 30 V