APT35GP120BG
Microchip Technology
494-APT35GP120BG
APT35GP120BG
Mfr.:
Description:
IGBTs IGBT PT MOS 7 Single 1200 V 35 A TO-247
ECAD Model:
In Stock: 107
Stock:
107 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: IGBTs
RoHS:
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
1.2 kV
3.3 V
- 20 V, 20 V
96 A
543 W