APT30M36JLL
Microchip Technology
494-APT30M36JLL
APT30M36JLL
Mfr.:
Description:
MOSFETs MOSFET MOS 7 300 V 36 mOhm SOT-227
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 20   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
N-Channel
1 Channel
300 V
84 A
36 mOhms
- 30 V, 30 V
5 V
115 nC
- 55 C
+ 150 C
568 W